
GASSAN zoekt een Verkoopmedewerker M/V voor in de nieuwe Messika boutique in de P.C. Hooftstraat.
GASSAN staat voor diamanten, juwelen en luxe horloges. Al meer dan 80 jaar vertegenwoordigt het merk vakmanschap, bewezen kwaliteit en betrouwbaarhe4id. Als familiebedrijf, opgericht in 1945, zijn wij uitgegroeid tot een internationaal succes en een high-end department store met toonaangevende merken.
In samenwerking met Messika opent GASSAN een exclusieve boutique in het hart van Amsterdam.
Heb affiniteit met luxury retail en weet jij van ieder klantcontact een bijzondere ervaring te maken?
Ben jij servicegericht en commercieel ingesteld? Dan zijn wij op zoek naar jou.
Wat ga je doen?
Ben jij:
Kwalificaties:
Wij bieden:
Goede beheersing van Nederlands en Engels is vereist. Werken in weekenden en op feestdagen maakt onderdeel uit van de functie.
Herken jij je in het functieprofiel en wil je ons team komen versterken? Aarzel dan niet en solliciteer door je CV inclusief motivatie te sturen naar sollicitatie@gassandiamonds.nl t.a.v. Debora Leeser