Oyster, 40 mm, geelgoud
Prijs € 41.500 *
Prijs € 41.500 *
126508
Oyster, 40 mm, geelgoud
Vast, met ingegraveerde tachymetrische schaal, in 18 kt geelgoud
Waterdicht tot 100 meter
Perpetual, mechanische chronograaf, automatische opwinding
4131, Manufactuur Rolex
Ongeveer 72 uur
Oyster, massieve driedelige schakels
Helderzwart en goud, bezet met diamanten
Superlative Chronometer (COSC- + Rolex-certificering na plaatsing in horlogekast)
Dit model heeft een helderzwarte en gouden, met diamanten bezette wijzerplaat met spiraalvormige tellers, gouden geappliqueerde uurmarkeringen en wijzers met een Chromalight-display, een duidelijk zichtbaar, lichtgevend materiaal. De centrale secondewijzer zorgt voor een nauwkeurige aflezing tot op 1/8 van een seconde, terwijl de twee tellers op de wijzerplaat de verstreken tijd in uren en minuten weergeven. Hierdoor kunnen coureurs nauwkeurig hun rondetijden bijhouden en hun strategie bepalen.
Met zijn tachymetrische schaal, zijn drie tellers en zijn drukknoppen is de Cosmograph Daytona het ultieme tijdmeetinstrument voor enduranceracers. De bezel is voorzien van een tachymetrische schaal waarmee de gemiddelde snelheid over een bepaalde afstand kan worden afgelezen, op basis van de verstreken tijd. Dankzij de uitstekend afleesbare schaal is de Cosmograph Daytona het ideale instrument voor het meten van snelheden (uitgedrukt in kilometer of mijl) tot 400 eenheden per uur.
Dankzij de eigen exclusieve gieterij heeft Rolex de unieke mogelijkheid om zelf 18 kt goudlegeringen van de hoogste kwaliteit te gieten. Afhankelijk van de hoeveelheid zilver, koper, platina of palladium die wordt toegevoegd, worden verschillende soorten 18 kt goud verkregen: geel, rosé of wit. Ze worden gemaakt van alleen de zuiverste metalen. Voordat het goud wordt gevormd met de grootst mogelijke aandacht voor de kwaliteit, wordt het eerst nauwkeurig onderzocht in een eigen laboratorium met de allermodernste apparatuur. Het streven naar uitmuntendheid begint bij Rolex bij de bron.
Alle Rolex-horloges worden met de grootst mogelijke zorg met de hand geassembleerd om de uitzonderlijke kwaliteit te kunnen waarborgen. Deze hoge vereisten beperken vanzelfsprekend de productiecapaciteit en soms is de vraag naar onze horloges groter dan de productiecapaciteit. Om deze reden kan de beschikbaarheid van sommige modellen beperkt zijn. Nieuwe Rolex-horloges worden uitsluitend verkocht door officiële Rolex-retailers. Zij worden regelmatig geleverd en beheren zelfstandig de toewijzing en verkoop aan hun klanten. Gassan is er trots op deel uit te maken van het wereldwijde netwerk van officiële Rolex-retailers en kan u informeren over de beschikbaarheid van Rolex-horloges.
De Oyster Perpetual Cosmograph Daytona, geïntroduceerd in 1963, werd ontworpen voor professionele autocoureurs. De Cosmograph Daytona is de referentie voor mensen met een passie voor snelheid en racen. Hij is beschikbaar in verschillende versies en materialen, bijvoorbeeld met een wijzerplaat van metallic meteoriet – een zeldzaam natuurlijk materiaal uit het heelal – met zwarte chronograaf¬tellers op 3, 6 en 9 uur.
Laat ons weten hoe u het liefst wilt dat wij contact met u opnemen. Wij zullen dan zo spoedig mogelijk reageren.