Oyster, 36 mm, Everose-goud en diamanten
Prijs € 61.600 *
Prijs € 61.600 *
128345RBR
Oyster, 36 mm, Everose-goud en diamanten
Bezet met diamanten
Waterdicht tot 100 meter
Perpetual, mechanisch, automatische opwinding
3255, Manufactuur Rolex
Ongeveer 70 uur
President, halfronde driedelige schakels
Groene aventurijn bezet met diamanten
Superlative Chronometer (COSC- + Rolex-certificering na plaatsing in horlogekast)
Deze wijzerplaat heeft 18 kt gouden uurmarkeringen bezet met 32 diamanten en een Romeinse VI en IX van 18 kt goud bezet met 24 diamanten. Hij is gemaakt van groene aventurijn, een steen met een fijn gekristalliseerd oppervlak. De wijzerplaat is het kenmerkende ‘gezicht’ van een Rolex-horloge en het meest bepalend voor de identiteit en afleesbaarheid van het uurwerk. Voor een perfect resultaat worden de wijzerplaten inhouse ontworpen en worden ze door Rolex grotendeels met de hand vervaardigd. De kenmerkende uurmarkeringen zijn gemaakt van goud om dofheid te voorkomen.
Edelsteenzetters zijn een soort beeldhouwers die met de hand het edelmetaal de perfecte vorm geven om de edelsteen erin te kunnen plaatsen. Met de kunstzinnigheid en het vakmanschap van een juwelier, wordt de steen geplaatst en zorgvuldig uitgelijnd met de andere stenen. Vervolgens wordt hij stevig vastgezet in zijn gouden of platina zetting. Naast de hoge kwaliteit van de stenen dragen verschillende andere criteria bij aan de schoonheid van de edelsteenzetting: de nauwkeurige uitlijning van de hoogte van de edelstenen, hun richting en positionering, de regelmaat, de sterkte en de verhoudingen van de zetting, evenals de complexe afwerking van de metalen. Een sprankelende symfonie die het horloge verfraait en de drager betovert.
Om de schoonheid van de roségouden horloges te behouden, heeft Rolex een exclusieve en gepatenteerde 18 kt roségouden legering ontwikkeld die in de eigen gieterij wordt gegoten: Everose-goud. 18 kt Everose, dat in 2005 werd geïntroduceerd, wordt gebruikt voor alle Rolex Oyster-modellen van roségoud.
Alle Rolex-horloges worden met de grootst mogelijke zorg met de hand geassembleerd om de uitzonderlijke kwaliteit te kunnen waarborgen. Deze hoge vereisten beperken vanzelfsprekend de productiecapaciteit en soms is de vraag naar onze horloges groter dan de productiecapaciteit. Om deze reden kan de beschikbaarheid van sommige modellen beperkt zijn. Nieuwe Rolex-horloges worden uitsluitend verkocht door officiële Rolex-retailers. Zij worden regelmatig geleverd en beheren zelfstandig de toewijzing en verkoop aan hun klanten. Gassan is er trots op deel uit te maken van het wereldwijde netwerk van officiële Rolex-retailers en kan u informeren over de beschikbaarheid van Rolex-horloges.
De Day-Date is al sinds zijn creatie de belichaming van prestige en innovatie. Dit uurwerk, uitsluitend gemaakt van waardevolle metalen, was het eerste polshorloge met kalenderfunctie waarop niet alleen de datum, maar ook de dag voluit geschreven was in een venster op de wijzerplaat. Rolex’ Oyster Perpetual Day Date 40 van 950 platina, die gemakkelijk te herkennen is aan zijn ijsblauwe wijzerplaat, heeft nu voor het eerst een gekartelde bezel. Dit opvallende horloge-onderdeel, een hoeksteen van Rolex’ esthetische erfgoed, dat alleen te vinden is op sommige klassieke modellen in de Oyster Perpetual-collectie en tot nu toe alleen van 18 kt goud was gemaakt, is nu ook beschikbaar in het meest prestigieuze metaal dat er maar bestaat.
Laat ons weten hoe u het liefst wilt dat wij contact met u opnemen. Wij zullen dan zo spoedig mogelijk reageren.